Myjnia dla TIRów

Myjnia dla tirów

Myjnia tirów – obowiązkowy przystanek na Twojej trasie

Myjnia tirów Tank Wash to nie tylko miejsce, gdzie Twoje potężne auto odzyskuje blask. Tworzymy ośrodek, który zna specyfikę i potrzeby kierowców pojazdów towarowych. Wiemy, że dla Ciebie tir to nie tylko środek transportu, ale też drugi dom. Dlatego nasza myjnia TIR dba o każdy, nawet najdrobniejszy detal.

Myjnie tir Tank Wash to jakość i komfort, jakich wcześniej nie znałeś

Wielu kierowców zastanawia się, czym różnią się poszczególne myjnie dla tirów. Odpowiedź jest prosta: doświadczeniem, jakością oraz dbałością o klienta. Nasze myjnie tir gwarantują kompleksową opiekę nad Twoim pojazdem. Zamiast się martwić, czy środki używane do mycia są odpowiednie dla Twojego tira, możesz po prostu zrelaksować się i cieszyć krótką chwilą przerwy. My wszystkim się zajmiemy.

Stawiamy na transparentność. Zobacz nasz cennik

Ważna jest dla nas pełna klarowność oferty. Myjnia samochodowa tir w naszym wykonaniu to nie tylko profesjonalizm, ale też uczciwość. Dlatego cennik jest u nas jasny i dostępny dla każdego kierowcy. Chcemy, abyś wiedział, za co płacisz, dlatego nie ma u nas ukrytych kosztów.

Sprawdź nasz cennik

Twoje zadowolenie to nasza motywacja

Jeśli kiedykolwiek sam myłeś swojego tira lub inny pojazd wielkogabarytowy, na pewno wiesz, ile wysiłku i uwagi to wymaga. Chcemy Cię odciążyć i podarować Ci chwilę odprężenia podczas wielogodzinnej pracy. My wykorzystamy najnowocześniejsze technologie i profesjonalne środki czystości, które sprawią, że Twój tir będzie czysty i zadbany. Do takiego pojazdu aż będziesz chciał wsiadać każdego dnia.

Nie tylko myjnia samochodowa dla tirów

Nie jesteśmy tylko myjnią do tirów. Na terenie naszych obiektów znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by zregenerować siły przed dalszą trasą:

  • parking
  • poczekalnia dla kierowców
  • dostęp do Internetu
  • prysznic i toalety
  • stacja benzynowa
  • restauracja
  • sklep
  • serwis opon
  • serwis samochodowy

Przekonaj się, że żadna firma nie zaopiekuje się zarówno tirem, jak i jego kierowcą, jak Tank Wash. Nasz team to prawdziwi profesjonaliści – taka myjnia to obowiązkowy pit stop na Twojej trasie. Odwiedź nas już dziś!

SK flag

(C) 2022 Copyright Firma Handlowa tank wash. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Agencja Reklamowa ROXART