Myjnia cystern

Myjnia cystern

Tank Wash – myjnie cystern od zadań specjalnych

Chcesz, aby Twoja cysterna zawsze była przygotowana do transportu nowego ładunku? Lepiej niż do Tank Wash nie mogłeś trafić. Nasze myjnie stworzyliśmy z myślą o najbardziej wymagających kierowcach, którzy chcą umyć swoje pojazdy wygodnie, bezpiecznie i przede wszystkim bez kolejek.

Tak czystej cysterny jeszcze nie widziałeś

Kiedy mówimy o myciu cystern, mamy na myśli nie tylko zwykłe sprzątanie. Oferujemy dogłębne czyszczenie, które gwarantuje, że cysterna będzie nie tylko czysta, ale także bezpieczna do dalszej jazdy. Dla kierowców, którzy pragną, by ich środek transportu i miejsce pracy w jednym prezentował się nieskazitelnie, oferujemy usługę mycia oraz dezynfekcji wnętrza cysterny.

Umyjemy Twoją cysternę, a Ty odpocznij

Tank Wash to nie tylko myjnia cystern – to miejsce, gdzie każdy kierowca poczuje się zaopiekowany. Zdajemy sobie sprawę, że kierowcy cystern i innych pojazdów ciężarowych spędzają długie godziny za kółkiem, dlatego dbamy o to, aby proces mycia cysterny był dla nich nie dodatkowym obowiązkiem, ale okazją do odpoczynku. Nasz zespół profesjonalistów jest gotów, by odpowiedzieć na wszelkie potrzeby, a nowoczesne urządzenia gwarantują szybkość i skuteczność usług.

Czyszczenie cystern to nasza specjalność

Na terenie naszych myjni znajdują się osobne stanowiska, gdzie odbywa się czyszczenie cystern po produktach chemicznych i spożywczych. Mamy też miejsce przeznaczone do zewnętrznego mycia pojazdów ciężarowych. Niezależnie od tego, z którym zanieczyszczeniem do nas przyjeżdżasz, nie stanowi to dla nas problemu. Każde stanowisko jest wyposażone w urządzenia do mycia parą wodną oraz wysokociśnieniowe głowice myjące z dodatkową możliwością parowania. W każdym boksie jest aż 6 głowic myjących. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyczyścić Twoją cysternę nie tylko dokładnie, ale także szybko.

Sprawdź jakość Tank Wash

Wyeliminujemy dla Ciebie wszelkie zanieczyszczenia, które mogą wpłynąć na jakość przewożonych towarów lub Twoje bezpieczeństwo. Odwiedź jedną z naszych myjni cystern i przekonaj się, że warto!

SK flag

(C) 2022 Copyright Firma Handlowa tank wash. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Agencja Reklamowa ROXART