O nas

O firmie

Firma Tank Wash Group powstała w 2004 roku na Słowacji. Główną działalnością firmy jest wykonywanie usług mycia cystern, tank kontenerów, silosów, chłodni, izoterm, pojemników IBC, oraz wykonywanie specjalistycznych dezynfekcji po produktach chemicznych i spożywczych. W oparciu o jakość pracy i dbałość o klienta Tank Wash Group w 2010 roku poszerzyła swoją działalność na terenie Czech, gdzie otworzyliśmy nowy oddział firmy Tank Wash w Roudnice nad Labem. W 2017r. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów poszerzyliśmy swoją działalność również na terenie Polski gdzie otworzyliśmy nowy oddział firmy Tank Wash Rzeszów w miejscowości Głogów Małopolski w okolicy Rzeszowa.

Certyfikaty

Nasza firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Myjni Cystern oraz Česká Asociace Čisticích Stanic. Posiada certyfikaty potwierdzające wdrożenie norm i standardów jakości ważne dla Dostawców Usług Logistycznych oraz Dystrybutorów Chemicznych.

Oddziały

Rzeszów, Polska

Tank Wash Group oddział w Rzeszowie znajduje się w pobliżu Autostrady A4 – zjazd w kierunku Radom Warszawa. Myjnia posiada trzy stanowiska mycia. Stanowisko numer I przeznaczone jest do mycia cystern po produktach chemicznych, stanowisko numer II jest przeznaczone dla cystern po produktach spożywczych, stanowisko numer III przeznaczone jest do mycia pojazdów ciężarowych z zewnątrz. Każde stanowisko do mycia cystern wyposażone jest w najnowocześniejszą technologię, parę, wysokociśnieniowe głowice myjące z dodatkową możliwością parowania. Każdy box wyposażony jest w 6 głowic myjących. Obiekt zapewnia parking, poczekalnie dla kierowców, dostęp do Internetu, prysznic, toalety. Na terenie kompleksu znajduje się stację benzynowa, restauracja, sklep, serwis opon i serwis samochodowy. Cały obiekt jest monitorowany.

Dowiedz się więcej

Roudnice nad Labem, Czechy

Tank Wash Group oddział Roudnice nad Labem znajduje się w kompleksie Mali sped. Obiekt posiada jedno stanowisko do mycia który wyposażony jest w najnowocześniejszą technologię, nową wytwornicę pary wodnej, trzy głowice myjące i urządzenia wysokociśnieniowe NILFILSK (wap -alto). Obiekt zapewnia parking, dostęp do internetu, prysznic, toalety. Na terenie kompleksu znajduje się stację benzynowa, sklep i serwis opon i serwis samochodowy. Cały obiekt jest monitorowany.

Dowiedz się więcej

Bratysława, Słowacja

Tank Wash Group oddział w Bratysławie znajduje się w pobliżu zakładu chemicznego SLOVNAFT w rejonie dawnego kompleksu Hydrostav. Obiekt posiada trzy stanowiska mycia. Stanowisko numer I jest przeznaczone dla cystern po produktach chemicznych, stanowisko numer II jest przeznaczone dla cystern po produktach spożywczych i stanowisko numer III przeznaczone jest dla cystern po produktach niebezpiecznych (np. EX). Każde stanowisko myjące wyposażone jest w najnowocześniejszą technologię, parę, głowice myjące wysokociśnieniowe firmy Kärcher, każdy box wyposażony jest w 3 głowice służące do mycia standardowego, oraz 1 głowicę służącą do mycia tank kontenerów z 1 deklem, a także domywania po ciężkich produktach. W kompleksie jest możliwość Parkowania z dostępem do Internetu, prysznicem, toaletami, oraz aneksem kuchennym dla kierowców. Cały obiekt jest monitorowany.

Dowiedz się więcej

(C) 2022 Copyright Firma Handlowa tank wash. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Agencja Reklamowa ROXART